Захист з моменту затримання, дізнання, на досудовому слідстві

Захист з моменту затримання, дізнання, на досудовому слідстві

Згідно із законодавством України, захист особистості від кримінального переслідування є винятковим повноваженням інституту адвокатури.

Грамотне і своєчасне визначення позиції по справі, збір і надання доказів, активний захист в судовому процесі є складовими успішного вирішення кримінальної справи.

Адвокатське детективне агентство«Союз Правових Сил»надає захист інтересів підозрюваного, обвинуваченого і підсудного в судах всіх інстанцій на різних стадіях процесу:

- стадії порушення кримінальної справи, дізнання,

- досудового слідства, судового слідства.

Адвокат агентства представляє інтереси клієнтів при врученні процесуальних документів: постанов про порушення кримінальної справи, судових повістках, інших процесуальних документів;при допитах, очних ставках, пред'явленні для впізнання, пред'явлення обвинувачення, відтворенні обстановки і обставин події, обшуках і виїмках, інших процесуальних діях.

Адвокат нашого агентства оскаржить дії (бездіяльності) посадових осіб правоохоронних органів прокуратури, МВС, СБУ, суду, Державної виконавчої служби та їх працівників - суддів, прокурорів, помічників прокурорів і заступників, слідчих, державних виконавців, оперативних працівників, інших осіб.

Адвокат «Союзу правових сил» представляє інтереси цивільних позивачів в кримінальному процесі, надає правову допомогу в відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної злочином.

Будь-яка людина в силу тих чи інших причин і обставин може потрапити в складну ситуацію або біду.

Мета наших адвокатів - розібратися в ситуації, що виникла, знайти правильне, оптимальне рішення проблеми і допомогти Вам.

15:11
1866
9:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Залишити заявку